Ape Musa Sen Ölmedin Yaşıyorsun Notaları

Ape Musa Sen Ölmedin Yaşıyorsun Notaları
Ape Musa Sen Ölmedin Yaşıyorsun Notaları kolaylıkla öğrenebilmek mümkün olacaktır. Yalın bir aktarım tarzını benimseyerek, her müzisyenin bu eseri rahatlıkla çalabilmelerini öne çıkarabilmekteyiz.

Ape Musa Sen Ölmedin Yaşıyorsun Notaları kolaylıkla öğrenebilmek mümkün olacaktır. Yalın bir aktarım tarzını benimseyerek, her müzisyenin bu eseri rahatlıkla çalabilmelerini öne çıkarabilmekteyiz. Her zaman bu parçayı seslendirmek ve repertuarına dahil etmek isteyecekler için bu parçayı en kapsamlı biçimde kendilerine sunabilmekteyiz.

Ape Musa notalarını öğrenmek isteyenlerin sayfamızdan bu parçaya dair notaları elde etmeleri durumu görülebilecektir. Sayfamızın içerisinde notalarla beraber Ape Musa eserine dair söz ve solfej detaylarını da görebilmek mümkün olabilmektedir. Tüm bu seçeneklerle beraber de her zaman mükemmel bir performansın ilk adımları da ortaya konulabilecektir. Derlememiz sayesinde Ape Musa parçasının notalarını öğrenmek oldukça basit olacaktır.

Ape Musa Sen Ölmedin Yaşıyorsun Notaları

Re do re mi do si si do re
Si Do la si do
Si do re do si la la ——2

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: