Ala Gözlü Nazlı Pirim Nota

ALA GÖZLÜ NAZLI PİRİM
Ala Gözlü Nazlı Pirim Nota Beğenilen deyişler arasında olan ve sıklıkla farklı performanslardan dinlenilen Ala Gözlü Nazlı Pirim adlı türkünün notalarına dair hareket etmek son derecede basit bir şekilde gerçekleşebilecektir.

Ala Gözlü Nazlı Pirim Nota Beğenilen deyişler arasında olan ve sıklıkla farklı performanslardan dinlenilen Ala Gözlü Nazlı Pirim adlı türkünün notalarına dair hareket etmek son derecede basit bir şekilde gerçekleşebilecektir. Bu deyişleri bağlama eşliğinde çalıp söyleyebilmek adına adım atacak olan kişilerin her zaman arzu ettikleri sonuçları elde etmelerine dair bir durum yaşanabilecektir.

Bu türküye dair tüm bilinmesi gerekenleri öğrenebilmek adına girişimlerde bulunmak adına başlangıç yapılması adına notalar ve sözler öğrenilebilecek unsurlar olarak görülebilecektir. Ala Gözlü Nazlı Pirim doğrultusunda da bu bilgilere kısa bir süre içerisinde erişim sağlayabilmek gibi bir durum da aktif olarak gözlemlenebilecektir. Herkesin notalar sayesinde ideal bir çalışmayı gündeme getirmesi sonrasında da arzu ettikleri başarıyı da yakalamaları durumu görülebilecektir.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

ALA GÖZLÜ NAZLI PİRİM
ALA GÖZLÜ NAZLI PİRİM

Ala Gözlü Nazlı Pirim adlı türkünün devamlı olarak çalınıp söylenmesi konusunda ilk aşamada notalarının bilinmesi elzem bir durum olarak ifade edilebilecek türde olmaktadır. Bu türkünün performanslara dahil edilmesi noktasında da ideal bir girişim başlatılabilecek ve kişilerin alıştırmalar içerisinde yer alabilmeleri gibi bir durum da aktif olarak ortaya konulabilecektir.

Bu evrede de nota bilgileri dahilinde ilerleyerek her zaman mükemmel bir biçimde bu deyişi icra edebilmek de söz konusu olabilmektedir. Kusursuz bir biçimde çalıp söyleyebilmek adına etkili bir yöntemi başlatmak adına alıştırmalar yapmak ve Ala Gözlü Nazlı Pirim adlı türküyü devamlı olarak performansa dahil etmek mümkün olabilecektir.

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Yayladan Gel Kömür Gözlüm Notaları

Diğer Türkü Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/turku-notalari/

Ala Gözlü Nazlı Pirim Nota

ala gözlü nazlı pirim notaları

Ala Gözlü Nazlı Pirim Do Re Mi Notaları

ES-MiMiMiMi-MiFAFAMi-MiREMi-SiDOSiSi-DOODODODO(3X)
(ALA GÖZLÜ NAZLI PiRÝM ….)

ES-MiMiMiMi-MiFAFARE-MiDODODO (iman senin nerendedir)

-REMi-DO-RESiSiSi (sultanim ali)

-DORE-Si-DOLALALA (lokmanim ali)

-SiDO-LA-SiLALALA (rehberim ali)

-SiDOSiLALA (pirim ya ali)

 

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: