Ağrı Dağın Eteğinden Notaları

ağrı dağın eteğinden notaları
Popüler türküler arasında olarak herkes tarafından bilinen eserler arasında olan Ağrı Dağın Eteğinden notaları kolaylıkla öğrenilebilecek düzeyde olacaktır.

Popüler türküler arasında olarak herkes tarafından bilinen eserler arasında olan Ağrı Dağın Eteğinden notaları kolaylıkla öğrenilebilecek düzeyde olacaktır. Ağrı Dağın Eteğinden adlı hareketli türkünün söz ve notalarını rahatlıkla öğrenebilmek, bu şarkıyı çalıp ve söyleme konusunda başlangıç yapma konusunda da yeterli bir başlangıç olarak da ifade edilebilecektir.

Bu türkü ile hem hüzünlenip hem şenlenmek isteyen kişilerin topluma ya da kendilerine has bir söylem sonrasında istedikleri performansı ortaya koyabileceklerdir. Ağrı Dağın Eteğinden adlı türkü sayesinde hareketli anları yaşamak ve bu türküyü en iyi şekilde icra etmek adına notalara mutlak bir gereklilik duyulacaktır.

Hangi Sanatçıyı Seviyorsun?

En çok hangi sanatçıyı beğeniyorsunuz?

Musa Eroğlu
Erkan Oğur

Bu sayede de bu notaları rahat bir biçimde öğrenebilmek de herkesin amacına uygun şekilde de olacaktır.

 

Ağrı Dağın Eteğinden adlı türküyü rahatlıkla söyleyebilmek için notalara her zaman gerek duyulacaktır. Bu konuda harekete geçecek olan kişilerin her zaman sorunsuz bir performans ortaya korumaları gibi bir netice de kendini gösterebilecektir.

Ağrı Dağın Eteğinden türküsünü en eşsiz yorumuyla ortaya koyma amacı güdecek olan kişilerin bu şarkıyı farklı müzik aletleriyle gündemlerine taşımaları gibi bir durum da kendini gösterebilecektir. Her zaman kişilerin buna yönelik hazırlıkları etkisini gösterebilecek ve şarkıyı kısa süre içerisinde icra edebilmelerinde de önemli bir başlangıç olarak adlandırılabilecek konumda olacaktır.

Her zaman bu şarkıyı çalmak adına notalara ve sözlere gerek duyulacak olup, kısa sürede de temin edilebilecektir.

Ağrı Dağın Eteğinden Do Re Mi Notaları

sol la la la la solla sol do do do re si la

Bu Notayı da Çalabilirsiniz!  Çanakkale Türküsü Notaları

re re re do re mi do si si si si do la

re re re re re mi do sisi si dosido la

la do do si do re si la la la la la la

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: