Agire Jiyan Adare Akoru

Agire Jiyan Adare Akoru
Agire Jiyan grubunun Adare nota çalışmasını sizler için paylaştık. Adare akor ve notaları ile sizde çalabildiğiniz enstrumanlar ile bu şarkıyı çalabilirsiniz.

Agire Jiyan tarafından seslendirilerek herkesin beğenisini toplayan bu ezgileri öğrenebilmek oldukça basit bir şekilde gerçekleşmekte ve bu şarkının notalarını öğrenmek de kolay olarak bilinmektedir. Adare akor adlı bu parçayı seven ve sadece dinlemekle kalmayarak aynı zamanda da çalmak isteyen herkesin bu girişimleri sonuç verecektir. Ancak sadece notaları ve sözleri bilmek yetmemekle beraber, şarkıya dair alıştırmaların yapılması gerektiği de vurgulanmaktadır. Adare nota şarkısını çalıp söyleyebilmek adına tüm bilgileri kolaylıkla temin edebilmek söz konusudur. Agire Jiyan gibi bir ustanın seslendirdiği bu şarkıya kolay bir biçimde ulaşmak ve her zaman bu şarkının çalınmasını sağlamak adına atılacak olan ilk adım nota ve söz bilgilerini öğrenmek olacaktır.

Adare şarkısının iniş çıkışlı halde olmasından dolayı doğru bir biçimde çalınıp söylenmesi oldukça zordur. Bu şarkıyı çalıp en uygun şekilde söyleyebilmek adına da notalarını öğrenmekle kalmayarak aynı zamanda da fazlasıyla alıştırma yapmak da gerekebilmektedir. Bu sayede de Agire Jiyan’ın Adare adlı şarkısını gönül rahatlığıyla çalıp söylemek de söz konusu olabilmektedir. Herkesin bu türdeki isteklerini gerçekleştirmeleri adına hareket etmeleri sonrasında notaları ilk olarak tedarik etmeleri ve sonrasında da çalmak adına faaliyet göstermeleri de ifade edilmektedir. Bundan ötürü de bu şarkının oldukça başarılı bir şekilde icra edilmesi gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Herkesin rahatlıkla uygulamaya koyabileceği bir konumda olmasıyla da öne çıkacaktır.

Agire Jiyan Adare Akor


G    Em    D
D      Am    Em
G    Em    D
D       Am   Em
 
G  D G    D
G  Em D   Em
 
Em    Am  Em  Am
Em     G Am   G

G  D G    D
G  Em D    Em
Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: