Agır Ketiye Dılemın Notaları

Agır Ketiye Dılemın Notaları
Agır Ketiye Dılemın Notaları parçasının notalarını sizler için derledik. Bu parçanın sade ve okunaklı notalarını edinmek isteyerek çalmak için iyi bir başlangıç yapma amacı güdenlere hizmet veriyoruz.

Agır Ketiye Dılemın Notaları parçasının notalarını sizler için derledik. Bu parçanın sade ve okunaklı notalarını edinmek isteyerek çalmak için iyi bir başlangıç yapma amacı güdenlere hizmet veriyoruz. Agır Ketiye Dılemın parçasının ne şekilde çalınacağını da solfej ve örnek performans videosuyla kişilere aktarma konusunda başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz.

Agır Ketiye Dılemın parçasının duygusal açıdan oldukça etkili bir eser olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Bu parçanın bu sayede notalarını öğrenebilmek ve her defasında eşsiz bir performans sergilemek için herkesin aradıklarını bulmaları konusunda devreye girebilmekteyiz. Agır Ketiye Dılemın parçasının derlediğimiz tüm bilgileri sayesinde pratik yaparak, muazzam bir şekilde çalabilmek söz konusu olacaktır.

Agır Ketiye Dılemın Notaları

Nakarat
Mi RE RE Mİ RE DO—–3
RE DO Sİ Sİ DO Sİ
Sİ DO RE RE RE DO DO RE DO Sİ
RE DO DO RE DO Sİ Sİ
DO Sİ LA Sİ LA LA Sİ DO RE mi

Söz kısmı

Do RE mi mi mi RE mi RE DO
Mi RE mi RE DO RE DO Sİ DO Sİ
Si DO RE RE RE DO DO RE DO Sİ
RE DO DO RE DO Sİ Sİ
DO Sİ LA si LA LA LA LA LA

 

Diğer Kürtçe Notalarımız: https://www.sarkinotasi.net/kategori/kurtce-notalar-akorlar/

Bu Notayı Oyla
blank
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: